Wstępna ankieta informacyjna dla studentów dotycząca szczepień przeciwko Covid-19.

Szanowni Państwo,

w związku ze staraniami Ministerstwa Edukacji i Nauki o możliwie szerokie włączenie uczelni do współorganizacji dalszych szczepień członków wspólnot poszczególnych uczelni, uprzejmie proszę STUDENTÓW UPP o wypełnienie, w terminie do dnia 16.04.2021, wstępnej ankiety informacyjnej.

Szanowni Państwo,

w związku ze staraniami Ministerstwa Edukacji i Nauki o możliwie szerokie włączenie uczelni do współorganizacji dalszych szczepień członków wspólnot poszczególnych uczelni, uprzejmie proszę STUDENTÓW UPP o wypełnienie, w terminie do dnia 16.04.2021, wstępnej ankiety informacyjnej dostępnej pod linkiem:  https://formularze.up.poznan.pl/covid19/student/zglos-szczepienie

Ankieta ma na celu zebranie danych dot. liczby studentów, którzy wyrażają wolę poddania się szczepieniu przeciwko COVID-19 oraz preferują udział w szczepieniach organizowanych w punktach zlokalizowanych w uczelni, a nie indywidualną rejestrację i szczepienie w punkcie wskazanym im na zasadach ogólnych przez NFZ. Wypełnienie ankiety nie jest tożsame z zarejestrowaniem się na szczepienie, a możliwość organizacji szczepień studentów przez Uczelnię wciąż nie jest przesądzona.