Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility VETERINARY SOURCE – dostęp testowy do 14 maja 2022 roku | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

VETERINARY SOURCE – dostęp testowy do 14 maja 2022 roku

Nowość Veterinary Source od @EBSCO to zbiór pełnotekstowych czasopism naukowych i magazynów poświęconych wszystkim aspektom opieki zdrowotnej nad zwierzętami. Dostępna w naszej bibliotece baza ma zasięg międzynarodowy i jest niezbędnym źródłem informacji dla lekarzy weterynarii, asystentów weterynaryjnych i studentów nauk weterynaryjnych.

Veterinary Source od @EBSCO zapewnia dostęp do badań dotyczących zapobiegania, kontroli, diagnozowania i leczenia chorób oraz urazów u zwierząt. Obejmuje tematy związane z każdym aspektem opieki zdrowotnej nad zwierzętami, w tym:

• Patologia i parazytologia zwierząt
  • Weterynaryjna opieka medyczna i praktyka
  • Anatomia i fizjologia
  • Opieka nad małymi i dużymi zwierzętami
  • Żywienie
  • Diagnostyka
  • Rozmnażanie i hodowla zwierząt

Baza dostępna po zalogowaniu przez serwer HAN