Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Ogłoszenia | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Ogłoszenia

Konkurs na najlepszy plakat "Wykorzystanie wody dla pokoju"

W ramach Światowego Dnia Wody, który odbędzie się 22 marca na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej UPP, organizatorzy przygotowali KONKURS dla uczniów szkół średnich, którego celem jest przygotowanie ciekawego i oryginalnego plakatu. Hasłem przewodnim konkursu jest „WYKORZYSTANIE WODY DLA POKOJU”.

Spotkanie Komitetu Zarządzającego w ramach projektu “Enhancing capacity of universities to initiate And to participate in clusters development on innovation and sustainability principles”

Spotkanie Komitetu Zarządzającego 31 stycznia- 2 lutego 2024 r. na Wydziale Ekonomicznym w ramach projektu “Enhancing capacity of universities to initiate And to participate in clusters development on innovation and sustainability principles” (UniClaD) EU program Erasmus+.

Rekrutacja do programu PoMost – odkryj nowe możliwości na uczelni partnerskiej

grafika program PoMost

Ruszyła rekrutacja do Programu PoMost. To unikalna możliwość dla studentów poznańskich uczelni, w tym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, aby w semestrze letnim rozwinąć nowe perspektywy naukowe oraz poznać obszary niedostępne na macierzystych uczelniach. To pierwszy taki program w kraju, umożliwiający realizację wybranego przedmiotu na uczelni partnerskiej.  

Komunikat Ministra Nauki z dnia 05 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

Na stronie Ministerstwa Nauki opulikowano komunikat  z dnia 05 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych.

Szkolenie z zakresu ochrony własności intelektualnej i III kryterium ewaluacji (dla dyscypliny inżynieria mechaniczna)

Ochrona własności intelektualnej

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu serdecznie zaprasza pracowników naukowych, reprezentujących dyscyplinę naukową inżynieria mechaniczna, na szkolenie, które odbędzie się w dniu 26 stycznia 2024 r. w godz. 11:00-13:30.

Strony

Subskrybuj RSS - Ogłoszenia

WYDZIAŁY