Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility 11 edycja imprezy plenerowej "Rokietnica zaprasza Wielkopolan na Rumpuć" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

11 edycja imprezy plenerowej "Rokietnica zaprasza Wielkopolan na Rumpuć"

"RUMPUĆ" to wydarzenie z wieloletnią tradycją, stał się wizytówka gminy Rokietnica. Co roku, w pierwszą sobotę września, gmina gości publiczność z całej Wielkopolski, majacą możliwość skosztowania lokalnej potrawy, a także atrakcyjnego spędzenia czasau wolnego. Każda impreza jest wyjątkowa, przede wszystkim ze wzgledu na wybrany temat przewodni, który jej towarzyszy. W tym roku przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a także wybuchu Powstania Wielkopolskiego, wydarzeń niezwykle waznych w historii kraju i regionu.

Termin: 1 września 2018 r.

Miejsce:  Rokietnica