Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility APEL - Budowa Domu Absolwenta | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

APEL - Budowa Domu Absolwenta

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Drodzy Absolwenci! Drodzy Przyjaciele! Uniwersytetu Przyrodniczego
w Poznaniu

Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, którego początki sięgają lat sześćdziesiątych minionego wieku jest kontynuatorem przedwojennych tradycji zrzeszania się absolwentów studiów rolniczo-leśnych Uniwersytetu Poznańskiego.
Za dwa lata obchodzić będziemy 100-lecie tych studiów i pragniemy ten radosny jubileusz uczcić dając naszej Uczelni a przede wszystkim absolwentom obiekt, który chcemy nazwać Domem Absolwenta.

W porozumieniu z władzami Uczelni zaangażowaliśmy się w remont budynku przy ulicy Wojska Polskiego 69 w obrębie kampusu Cieszkowskich, w którym aktualnie mieści się Katedra Hodowli Lasu. Celem remontu jest uzyskanie miejsca na Muzeum Uniwersytetu (przeniesienie go z Kolegium Rungego) oraz pomieszczeń klubowych na spotkania absolwentów i sympatyków Uczelni.

W związku z tym projektem zwracamy się do wszystkich absolwentów oraz innych osób a także  instytucji i organizacji  z prośbą o pomoc finansową w dowolnej kwocie, gdyż koszty remontu znacznie przekraczają aktualne możliwości Stowarzyszenia nawet przy większościowym udziale Uczelni w ich pokryciu.

Każda wpłata będzie wspaniałym darem serca i wyrazem dumy z ukończenia naszej Alma Mater (począwszy od Uniwersytetu Poznańskiego, poprzez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, dalej Wyższą Szkołę Rolniczą, Akademię Rolniczą i Uniwersytet Przyrodniczy) i wspierania jej rozwoju.

 

KONTO DO WPŁAT:

Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu,
ul. Wojska Polskiego 28, 60-623 Poznań;

neoBANK: 12 9068 1013 0167 4707 4014 2382; tytuł wpłaty: DOM ABSOLWENTA

                                                                                             

Z poważaniem,

w imieniu Zarządu Stowarzyszenia:

Piotr Grygier - prezes Zarządu
Janusz Nowacki - vice prezes
Janusz Paul - vice prezes
Krystyna Święcicka - sekretarz
Romuald Kamiński    - skarbnik

 

WYDZIAŁY