Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility BAL STULECIA ZA NAMI | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

BAL STULECIA ZA NAMI

W ostatnią sobotę karnawału w Auli UAM ponad sto par miało okazję nawiązać do tradycji zabaw uniwersyteckich - zatańczyć wspólnie poloneza, spotkać się z prof. Heliodorem Święcickim i prof. Ludwiką Dobrzyńską Rybicką, których duchy specjalnie z tej okazji odwiedziły mury uczelni i poprowadziły jubileuszowy bal. 

Wśród znakomitych gości, których powitali rektorzy czterech uczelni obchodzących jubileusz, można było spotkać obecnych i byłych rektorów i prorektorów poznańskich uczelni, przedstawicieli władz miasta i samorządu, instytucji kulturalnych, parlamentarzystów, przedsiębiorców, pracowników, absolwentów i przyjaciół świętujących uczelni. Pięknie oświetlona Aula UAM, która w ten wieczór przemieniła się w salę balową, prezentowała się wprost magicznie, a goście wirowali na parkiecie w rytm melodii dawnych i współczesnych. Kolejna okazja, aby uczestniczyć w takim balu  – za 100lat!

 

Źródło: UAM

WYDZIAŁY