CIITT Z POLSKĄ NAGRODĄ INTELIGENTNEGO ROZWOJU

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu otrzymało Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju 2018 w kategorii „Uczelnia przyszłości”. Przyznano ją za realizację projektów „EkoBioFood – PULS PLANTINOVA PPNT - program pn. Inkubator Innowacyjności +”) oraz „Wsparcie zarządzania badania naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się podczas Międzynarodowego Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018.

Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju honorowane są od 2016 roku organizacje, których działania charakteryzują się innowacyjnością, są najlepszym przykładem zrównoważonego i inteligentnego rozwoju - wyjaśniają inicjatorzy oraz organizatorzy nagrody z Centrum Inteligentnego Rozwoju. Nagroda w tym roku została objęta honorowym patronatem dr Alicji Adamczak, prezes Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej.

rzecznik prasowy UPP