Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Discover Europe 2017 Pozwól nam odkryć Europę widzianą Twoimi oczami! | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Discover Europe 2017 Pozwól nam odkryć Europę widzianą Twoimi oczami!

Zdarza Ci się spoglądać na rzeczywistość przez obiektyw aparatu? Pozwól nam odkryć Europę widzianą Twoimi oczami!

Discover Europe 2017 to już czternasta edycja największego Ogólnoeuropejskiego Konkursu Fotografii Studenckiej. Zgłaszanie zdjęć do konkursu ruszyło już 1 marca!

Chcemy inspirować, odkrywać i dzielić się tym, co dla nas najważniejsze – koncepcją naszego wspólnego domu, jakim jest Europa. Chcemy poznawać Wasze wizje Starego Kontynentu, a cel i założenia konkursu to nawiązanie dialogu międzykulturowego między studentami polskimi i zagranicznymi oraz wspieranie aspirujących, młodych fotografów.
Dowiedz się więcej na: http://discovereurope.esn.pl/
Czekamy na Was!

Koordynator Sekcji Discover Europe,