Komunikat nr 8 Koordynatorki działań UPP wspierających zwalczanie epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2

Komunikat nr 8 z dnia 28.12.2020 roku

W związku z działaniami podejmowanymi przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na rzecz walki z pandemią wywołaną wirusem SARS-CoV-2, poszukujemy studentów chętnych do odbycia praktyki w Narodowym Funduszu Zdrowia, polegającej głównie na wsparciu Telefonicznej Informacji Pacjenta oraz Infolinii Narodowego Programu Szczepień Przeciw COVID-19. NFZ zapewni wsparcie organizacyjne opiekuna praktyk oraz materiały merytoryczne: skrypty i bazy wiedzy niezbędne do realizacji zadań  oraz dostęp do aplikacji pozwalającej na wykonywanie zadania związanego z odbieraniem telefonów od klientów. NFZ nie wyklucza również wsparcia w innych działaniach związanych z pandemią COVID-19.

Przewidywany termin rozpoczęcia wsparcia to druga połowa stycznia oraz początek lutego 2021. Planuje się współpracę na okres do 3 miesięcy, w zakresie 10-15 h tygodniowo. Harmonogram będzie każdorazowo ustalany zgodnie z możliwościami studenta, co do udzielenia wsparcia. Wsparcie będzie miało charakter pracy zdalnej, możliwej do realizacji ,,z domu’’. Dla wybranych kierunków istnieje możliwość zaliczenia wsparcia udzielonego NFZ w poczet praktyk studenckich.

Chętnych do współpracy studentów proszę o bezpośredni kontakt na adres e-mail: joanna.zeyland@up.poznan.pl

prof. UPP dr hab. Joanna Zeyland
Koordynatorka działań UPP wspierających zwalczanie epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2