Nowy Niezbędnik Akademicki 1/2020

W imieniu naszego partnera strategicznego WN PWN, zapraszamy do pobierania nowego Niezbędnika Akademickiego, bezpłatnego czasopisma dla naukowców, dydaktyków i doktorantów. Do wiosennego numeru redakcja zaprosiła czołowych badaczy związanych z polityką naukową, w tym dr. hab. Emanuela Kulczyckiego, prof. UAM oraz dr. hab. Dominika Antonowicza, prof. UMK.

W numerze:

- uczelnie w systemie home office – Anna Pałyga pisze o narzędziach i rozwiązaniach przydatnych w czasie kwarantanny;
- ewaluacja 2.0 – wywiad z dr. hab. Emanuelem Kulczyckim, prof. UAM na temat ewaluacji jednostek naukowych;
- rady uczelni – artykuł podsumowujący półroczne badania nad działalnością rad prezentują eksperci od polityki naukowej z UMK: dr Marta Jaworska oraz dr hab. Dominik Antonowicz, prof. UMK;
- Energia dla klimatu – fragment bestsellera od Wydawnictwa Naukowego PWN;
- pożądane kompetencje w środowisku akademickim – wywiad z Bożeną Jamką-Czyż o rozwoju kompetencji w środowisku akademickim oraz misji Instytutu PWN.

Nowe wydanie dostępne na: https://bit.ly/na-pwn-01-20

Zapraszamy do inspirującej lektury i zachęcamy do podzielenia się informacją o Niezbędniku Akademickim w środowisku.