Obrona pracy doktorskiej on-line na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach

W dniu 15 czerwca 2020 po raz pierwszy w historii Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu @wmwzup.poznan odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej w wersji on-line, w dyscyplinie naukowej: zootechnika i rybactwo. Pan Abdelbasset Benzertiha M.Sc. DVM, pochodzący z Algierii doktorant Wydziału, z sukcesem obronił rozprawę  pt.: ”The usage of insects biomass in broiler chicken diets and its impact on growth performance and immune system response”, która została wykonana w Katedrze Żywienia Zwierząt we współpracy z przedsiębiorstwem @hipromine w ramach projektów współfinansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju @NCBiR oraz Fundację na Rzecz Nauki Polskiej  @FundacjanarzeczNaukiPolskiej. Promotorem dysertacji był prof. dr hab. Damian Józefiak - Kierownik Katedry Żywienia Zwierząt, promotorem pomocniczym dr Agata Józefiak, a Komisji Doktorskiej przewodniczył prof. dr hab. Piotr Ślósarz - Dziekan Wydziału.

Dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach