Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Odsłonięcie nazwiska prof. dr. hab. Piotra Tryjanowskiego na tablicy doktorów honoris causa | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

21 sierpnia 2020 roku uroczyście odsłonięto nazwisko prof. Piotra Tryjanowskiego na tablicy upamiętniającej przyznanie przedstawicielom Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu tytułu doktora honoris causa przez inne uczelnie.

Prof. Piotr Tryjanowski uhonorowany został 25 listopada 2019 roku najwyższą godnością akademicką Czeskiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Pradze  (Czech University of Life Sciences). To uczelnia, która może poszczycić się ponad 110 letnią tradycją. Obecnie kształci ponad 18 tysięcy studentów. Uniwersytet składa się z 6 wydziałów oraz Instytutu Edukacji i Komunikacji.

Rzeczniczka prasowa UPP