Prezentacja oferty Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu podczas Misji Edukacyjnej NAWA w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie to szybko rosnący rynek edukacyjny, z najwyższą na świecie liczbą szkół międzynarodowych i z perspektywami kontynuacji wzrostu liczby studentów. W organizowanej przez NAWA Polskiej Misji Edukacyjnej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich odbywającej się 21-24 stycznia 2020 r. udział wzięli pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.  Prezentowali oni UPP podczas 16 Międzynarodowych Targów Edukacyjnych w Dubaju, w których udział wzięły 93 instytucje z całego świata. Wyjazd był okazją do przedstawienia oferty edukacyjnej UPP kandydatom z krajów Zatoki Perskiej, Afryki i Azji w szczególności z Indii i Bangladeszu.

Rzeczniczka prasowa UPP