Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Spotkanie z delegacją Państwowego Uniwersytetu im. Akaki Cereteli w Kutaisi z Gruzji | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu odwiedziła oficjalna delegacja z Państwowego Uniwersytetu im. Akaki Creteli w Kutaisi z Gruzji reprezentowanego przez George Gavtadze, Prorektora ds. Innowacji i Rozwoju Instytucjonalnego oraz Aza Ipshiradze, doktor ekonomii, przedstawicielkę Biura Optymalizacji.

Spotkanie odbyło się 4 marca 2020 r. w sali Senatu Collegium Maximum, w którym z ramienia Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wzięli udział Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą, prof. dr. hab. Krzysztof Szoszkiewicz oraz przedstawiciele wydziałów UPP. Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego reprezentowała Agnieszka Susicka z Biura Współpracy Międzynarodowej.

Spotkaniu towarzyszyło wystąpienie dr Grzegorza Rączki dotyczące współpracy polsko-gruzińskiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a także prezentacje przybliżające gościom zakres działalności oraz osiągnięcia naukowe wydziałów. Określono również perspektywy dalszej współpracy pomiędzy obu uniwersytetami.

Rzeczniczka prasowa UPP

fot. A. Domaszewicz