Szukamy imienia dla małego osiołka – konkurs

Pod koniec lipca nasze stado z Zakładu Doświadczalnego Żywienia Zwierząt w Gorzyniu powiększyło się o nowego osobnika. Oślica Zuzia wydała na świat córkę. Źrebaczek chowa się zdrowo i coraz bardziej oswaja się z okolicą i kolegami z zagrody. Tymczasem my wciąż zastanawiamy się nad imieniem dla małej samiczki i postanowiliśmy poprosić Was o pomoc. Zachęcamy do udziału w konkursie, w którym wybierzemy imię dla nowej mieszkanki gorzyńskiego zakładu. Zwycięzcę zaprosimy do naszego gospodarstwa, gdzie będzie mógł poznać osiołka i jego przyjaciół!

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie poniżej (załącznik).