Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej UPP "Niezawodnym partnerem Straży Miejskiej Miasta Poznania (SMMP)"

Niezawodny partner to forma podziękowania Komendanta SMMP przyznawana przedstawicielowi instytucji, która poprzez swoją działalność wspiera straż miejską, stając się niezawodnym partnerem. W tym roku, do grona Niezawodnych Partnerów SMMP, dołączyło Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Rocznie strażnicy przekazują pod opiekę lekarzy weterynarii znajdującego się w UCMW Ptasiego Azylu ponad 600 ptaków wymagających pomocy człowieka, a od niedawna również inne mniejsze zwierzęta żyjące dziko, takie jak jeże czy kuny. Wyróżnienie odebrał dyrektor UCMW Pan Maciej Gogulski.

prof dr hab. Małgorzata Szumacher
Dziekan WMZ