Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii Symbolem Synergii Nauki i Biznesu 2019 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii Symbolem Synergii Nauki i Biznesu 2019

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu otrzymał tytuł Symbol 2019 w kategorii synergia nauki i biznesu. Program prowadzony jest od 9 lat przez redakcję dwóch niezależnych dodatków – „Monitora Rynkowego” dystrybuowanego z „Dziennikiem Gazetą Prawną” oraz „Monitora Biznesu” dystrybuowanego z „Rzeczpospolitą”.

 

Przyznawane Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć firm oraz instytucji, które cechuje najwyższa jakość zarządzania i podejmowanych inicjatyw. Nagroda służy również wyróżnieniu podmiotów cechujących się innowacyjnością, silną pozycją na rynku i przekształcających swoje środowisko za pomocą inteligentnych mechanizmów opartych na wiedzy i kompetencji. 

 

Wyróżnienie oficjalnie wręczono podczas uroczystej gali finałowej zorganizowanej 22 listopada 2019 r. w Katowicach. Nagrodę z rąk Jakuba Lisieckiego Redaktora Naczelnego Monitora Biznesu i Monitora Rynkowego w imieniu Wydziału odebrał dr Waldemar Zielewicz.

 

Iwona Cieślik
Rzecznik prasowy UPP

 

WYDZIAŁY