XVII edycja konkursu „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską" i „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę magisterską."

Do konkursu mogą być zgłaszane prace doktorskie i magisterskie obronione w latach 2019-2020 na poznańskich uczelniach i w instytucjach naukowych, z dziedzin i dyscyplin nauki, które mogą znaleźć zastosowanie w funkcjonowaniu, rozwoju lub promocji Poznania. Miasto pragnie w ten sposób włączać młodych naukowców w prace na rzecz miasta oraz promować osiągnięcia naukowe poznańskiego ośrodka akademickiego.

W kategorii prac doktorskich przyznane zostaną 3 równorzędne nagrody w wysokości 8.000 zł, zaś w kategorii prac magisterskich 3 równorzędne nagrody w wysokości 4.000 zł. W każdej z kategorii Kapituła Nagrody przyzna także honorowe wyróżnienia. W dotychczasowych edycjach konkursu Miasto nagrodziło i wyróżniło już ponad 200 osób.

Wniosek o nagrodę należy złożyć w formie papierowej w Biurze Podawczym Urzędu Miasta Poznania (Poznań, pl. Kolegiacki 17) lub przesłać na adres korespondencyjny Wydziału Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Poznania (Poznań, pl. Kolegiacki 17, 61-841 Poznań). Należy także przesłać jego wersję elektroniczną na adres: akademickipoznan@um.poznan.pl (plik Word).

Pozostałe wymagane dokumenty (streszczenie pracy, pełny tekst pracy, dwie opinie oraz ewentualne publikacje) należy przesłać wyłącznie w wersji elektronicznej, na adres: akademickipoznan@um.poznan.pl w formie załączników lub linku/linków do pobrania.

Wnioski konkursowe mogą być zgłaszane indywidualnie przez autorki/autorów pracy lub przez Rektora uczelni do 15 listopada 2020 r.

Formularz wniosku i regulamin konkursu dostępne na stronie: www.poznan.pl/studia

Strona konkursu: