ZA NAMI TARGI EDUKACYJNE W POZNANIU

W weekend 6-8 marca 2020 roku kandydaci na studia mieli szansę zapoznać się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu podczas XXIV Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Tegoroczna edycja poświęcona była kreatywności, wzięło w niej udział ponad 170 szkół publicznych i niepublicznych, podstawowych, średnich i wyższych.

Stoisko Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odwiedzili uczniowie szkół ponadpodstawowych, w szczególności maturzyści, którzy już za kilka miesięcy będą wybierać kierunki studiów i uczelnie, na których zamierzają studiować.

Wydarzenie tradycyjnie było doskonałą okazją do uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące kierunków studiów i zasad rekrutacji. Swoimi doświadczeniami dzieli się studenci, doktoranci oraz pracownicy różnych wydziałów, od których można było dowiedzieć się dlaczego warto studiować na UPP i co wyróżnia jedną z najlepszych uczelni przyrodniczych w Polsce.

Podczas uroczystego otwarcia XXIV Targów Edukacyjnych w Poznaniu UPP reprezentował prof. dr hab. Cezary Mądrzak, Prorektor ds. Studiów.

Targom Edukacyjnym w Poznaniu tradycyjnie już towarzyszyły EDUTEC - Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji oraz Poznańskie Targi Książki, na których swoje najnowsze publikacje zaprezentowało również Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Zapraszamy do obejrzenia FOTORELACJI z wydarzenia .

Rzeczniczka prasowa UPP