Dostawa specjalistycznych odczynników biochemicznych i akcesoriów do badań (SIGMA, MERCK)- 2019

Została zawarta umowa nr AAG-263-21/2019 z firmą SIGMA–ALDRICH i umowa nr AAG-263-23/2019 z firmą MERCK na sukcesywną dostawę odczynników biochemicznych i akcesoriów do badań. Obie obowiązują do 7.07.2020 roku.

I. W celu dokonania zamówienia i korzystania z cen wynikających z umowy z firmą SIGMA –ALDRICH należy:

1. Postępować zgodnie z dotychczasowymi zasadami przez założone konta. Jeśli ktoś nie posiada konta , a chciałby składać zamówienia proszony jest kontakt z panią Anetą Ignasiak tel. 618466158 lub 506-568-938.
    Wykaz asortymentu - załącznik Excel zakładka SIGMA.
  2. UWAGA przy składaniu zamówienia koniecznie należy powołać się na nr umowy: AAG-263-21/2019
    (proszę go wpisać w polu „Numer zamówienia klienta”) Po dokonaniu zamówienia, nie można go anulować ani zwrócić towaru.
  3. Osoba opiekująca się umową z firmy SIGMA to Pani Elżbieta Jankowska tel. 61 829-01-02, email: elzbieta.jankowska@merckgroup.com

II.W celu dokonania zamówienia i korzystania z cen wynikających z umowy z firmą MERCK należy:

1. Wejść na stronę Merck Millipore http://www.merckmillipore.com/PL/pl
  2. Przed pierwszym zamówieniem należy dokonać rejestracji, wybierając w prawym górnym rogu „zarejestruj się” i wypełniając kolejne pola formularza zgłoszeniowego.
    Po rejestracji zostanie wysłany link aktywacyjny. Proszę o jego kliknięcie w ciągu 24h.
  3. Państwa konto zostanie połączone z numerem klienta Uniwersytetu Przyrodniczego.
  4. Przy kolejnym logowaniu na swoje konto, będą Państwo widzieli ceny specjalne dla Uniwersytetu Przyrodniczego (na produkty objęte umową).
  5. Zamówienia na produkty objęte umową, mogą Państwo dokonywać samodzielnie poprzez swoje konto.
  6. UWAGA przy składaniu zamówienia koniecznie należy powołać się na nr umowy: AAG-263-23/2019 (proszę go wpisać w polu „Numer zamówienia klienta”)
  7. Po dokonaniu zamówienia, nie można go anulować ani zwrócić towaru.
  8. W razie problemów z rejestracją lub logowaniem proszę kontaktować się z Panią Agatą Wacławek (MERCK). Wykaz asortymentu -  załącznik Excel- zakładka MERCK  MERCK. Tel.: + 48 22 53 59 747 | E-mail: agata.waclawek@merckgroup.com

Jeśli nie będzie wpisany nr umowy podczas składania zamówienia w MERCK lub SIGMA – ALDRICH naliczone będą ceny katalogowe, które po złożeniu zamówienia nie podlegają zmianie, i nie będą wystawiane korekty faktur.

Kierownik Działu Gospodarczego i Zaopatrzenia
Wiesław Janus