Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Dostawy na tusze i tonery do Uczelni | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Dostawy na tusze i tonery do Uczelni

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Dotyczy: dostawy na tusze i tonery do Uczelni.

W związku z przygotowywaną procedurą przetargową na “dostawę tuszy i tonerów dla Jednostek Uczelnianych (katedr)”,  Dział Gospodarczy i Zaopatrzenia prosi o przesłanie planowanego zapotrzebowania na tusze i tonery zgodnie z tabelą – zamówienie na dostawę materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych, laserowych i kserokopiarek na lata 2018 - 2019 będących na stanie jednostek. Procedura przetargowa nie dotyczy komórek administracji centralnej dla których zostanie przeprowadzone postępowanie na „kompleksową obsługę urządzeń drukujących”.

W wykazie należy podać nazwę, numer inwentarzowy i okres gwarancyjny urządzenia oraz rodzaj, nazwę i ilość materiałów eksploatacyjnych.

Wykaz proszę przesłać do dnia 30 listopada 2017 r. pocztą elektroniczną na adres marg@up.poznan.pl  lub w formie papierowej  do Działu Zaopatrzenia pok. 54.2. parter kontakt telefoniczny Dział Gospodarczy i Zaopatrzenia  tel. 848 62 77 Pani Maria Gierszewska.

 

Z poważaniem

Kierownik DGZ

Wiesław Janus

ZałącznikRozmiar
Plik Tabela na tusze i tonery Nowa.docx14.97 KB

WYDZIAŁY