Dział Techniczny informuje o zmianie siedziby

Uprzejmie informujemy, że Dział Techniczny rozpoczął przeprowadzkę do nowych pomieszczeń w budynku Wydziału Technologii Drewna.

Kontakt na telefony stacjonarne w dniach 26 i 29 października br., może być utrudniony.

W sprawach pilnych prosimy dzwonić na telefony komórkowe pracowników oraz o kontakt bezpośredni z konserwatorami działu technicznego.

Od dnia 29 października zapraszamy do nowej siedziby w budynku WTD ul. Wojska Polskiego 38/42 III ptr.

Za utrudnienia przepraszamy.