Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Głosowanie w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Głosowanie w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego

Drodzy Studenci,

Prosimy Was o pomoc w głosowaniu w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Każda osoba mieszkająca w Poznaniu może oddać głos! Nie ma obowiązku stałego zameldowania w Poznaniu, dlatego studenci studiujący w Poznaniu i mieszkający tutaj podczas studiów mogą również brać udział w głosowaniu.

Zachęcamy Was do wspierania jedynego akademickiego projektu w ramach PBO2020, czyli:

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POZNANIA – Projekt nr 5

Projekt zakładający stworzenie dużego dostępnego dla wszystkich studentów systemu rozgrywek wysokiej jakości. Ponad 60 dyscyplin, regularne ligi oraz turnieje i integracje studenckie! Projekt dedykowany jest zarówno dla czynnych sportowców jak i amatorów, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Swój głos możesz oddać tutaj:

https://pbo2020.um.poznan.pl/i/pbo20/voting

Pamiętajcie, że możecie oddać głos na projekt nr 5 z listy projektów ogólnomiejskich oraz 2 głosy na projekty z list rejonowych!

Dołącz do wydarzenia na facebooku i pomóż promować aktywny styl życia wśród braci akademickiej! à https://www.facebook.com/events/395463868017473/

Zdjęcia z rozgrywek akademickich w Poznaniu: https://www.facebook.com/pg/AZSwPoznaniu/photos

Filmy z rozgrywek akademickich w Poznaniu:

https://www.facebook.com/pg/AZSwPoznaniu/videos

WYDZIAŁY