Informacja o działalności Koła Seniora przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu w 2018 roku

Ostatni rok naszej działalności charakteryzował się dużymi zmianami organizacyjnymi. Wieloletni prezes Koła Seniora, Pan prof. dr hab. Mieczysław Ratajszczak ze względów zdrowotnych, 1 lutego zrezygnował z funkcji prezesa. W dowód uznania za wieloletnią pracę Zarząd Koła poprosił Pana profesora, aby zechciał być honorowym jego prezesem. Niestety, było to nasze ostatnie spotkanie z Panem Profesorem. Na początku maja dotarła do nas smutna wiadomość o jego śmierci. Dalsze kierowanie działalnością naszego Koła, Zarząd powierzył prof. Tomaszowi Maciejewskiemu.

Pełna treść informacji o działalności Koła w załaczniku

ZałącznikRozmiar
PDF icon Działalność Koła Seniora w 2018 roku.pdf220.52 KB