Informacja o remoncie w budynku WTD

Dział Techniczny informuje, iż od dnia 11 września do dnia 20 września 2019 r. w związku z wykonywanymi robotami budowlanymi i instalacyjnymi, w budynku Wydziału Technologii Drewna zostanie wyłączona z użytkowania część korytarza na II piętrze w segmencie D  (pomiędzy pomieszczeniami. 231, 232 i 245).

W celu dojścia do pomieszczeń  Instytutu Chemicznej Technologii Drewna  nr. Od 234 do 242  prosimy o korzystanie z klatki schodowej na końcu segmentu C (od strony stołówki).

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.