Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility JA – PRZEDSIĘBIORCA WARSZTATY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DLA STUDENTÓW | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

JA – PRZEDSIĘBIORCA WARSZTATY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DLA STUDENTÓW

To już druga edycja spotkań warsztatowych z zakresu przedsiębiorczości dla studentów wielkopolskich uczelni publicznych. Spotkania na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu organizowane są przez Biuro Karier UPP we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego i dedykowane studentom, którzy chcą zdobyć umiejętności prowadzenia swojej firmy.

Projekt „JA-PRZEDSIĘBIORCA” obejmuje cykl trzech spotkań trwających łącznie 9 godzin w trybie 3-dniowym, poświęconych tematyce przedsiębiorczości i budowania postaw przedsiębiorczych wśród studentów. Pierwszy z warsztatów odbył się 29 listopada br., kolejne spotkania odbędą się 6 i 13 grudnia br. , a ich tematyka to:

1. Ja – Przedsiębiorca. Mam pomysł i chcę założyć własną firmę;
  2. Klient – diagnoza potrzeb, badanie rynku, pozyskanie klienta;
  3. Produkt/usługa – unikatowość, budowa marki, odpowiedź na potrzeby rynku;
  4. Niestandardowe sposoby na sfinansowanie pomysłów biznesowych.

Spotkania prowadzi Filip Duszczak, prezes i współzałożyciel InStream group, w skład których wchodzą takie marki jak Growthlab.pl oraz InStream.io. Pasjonat sprzedaży, przedsiębiorca i entuzjasta nowych technologii. W 2018 r został uznany za nr 16 na liście TOP 50 najbardziej kreatywnych w biznesie według magazynu Brief.pl a jego firma za jedną najbardziej innowacyjnych młodych firm w kraju. Poza biznesem często udziela się w roli mentora i konsultanta biznesowego.

Rzecznik prasowy UPP