Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Koło Leśników UPP nominowane do tytułu "Koło Roku 2017" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Koło Leśników UPP nominowane do tytułu "Koło Roku 2017"

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Program StRuNa polega na promocji ruchu naukowego studentów i doktorantów i jest realizowany pod patronatem wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina.

Nazwę StRuNa utworzono z pierwszych liter słów St-udencki Ru-ch Na-ukowy. Od 2012 r. w ramach programu odbywa się  doroczny ogólnopolski Konkurs StRuNa podsumowujący aktywność naukową kół i innych organizacji studenckich między 1 października roku poprzedniego a 30 września roku bieżącego. W tegorocznej 7 edycji konkursu Koło Leśników zostało nominowane do nagrody w kategorii Koła Roku 2017.

Rywalizacja była niezwykle zacięta. Po selekcji formalnej na placu boju pozostało 96 zgłoszeń do tytułu Koło Roku.Ocena zgłoszeń doprowadziła do wyłonienia następującej listy nominowanych do statuetek StRuNa 2017.

Lista w kolejności alfabetycznej KOŁO ROKU 2017:

  • KN Historyków Sztuki Średniowiecza (UMK)
  • KN Pedagogów i Pedagogów Specjalnych UR
  • Koło Leśników UP w Poznaniu
  • SKN Chemia Leków (UM w Poznaniu)
  • SKN Medycyny Zwierząt Egzotycznych (UP we Wrocławiu)

Wszyscy nominowani otrzymają w najbliższych dniach zaproszenie do udziału w Gali wręczenia nagród w Konkursie StRuNa oraz w finale 1. Kongresu Akademickiego Ruchu Naukowego IKONA 2017 na Zamku Królewskim w Warszawie w dniu 19 listopada 2017 r.

 

Jolanta Węgiel
Wydział Leśny

WYDZIAŁY