Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility KOMUNIKAT BHP I OP | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

KOMUNIKAT BHP I OP

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

INSTRUKTAŻ - Pierwsza Pomoc Przedmedyczna. Inspektorat BHP i OP Uniwersytetu Przyrodniczego uprzejmie informuje, że w dniu 28.06.18 (czwartek) godz. 9:00 do 14:00 odbędzie się jednodniowy instruktaż dla pracowników Uczelni, w grupie 16-osobowej z udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Instruktaż prowadzić będzie Pani mgr Jolanta Przytuła. Miejsce szkolenia: DS. ”Przylesie” ul. W. Polskiego 85 P-ń., Pracownia Katedra Technologii Gastronomicznej i Żywności Funkcjonalnej. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie uczestnictwa mailem z podaniem imienia, nazwiska, jednostki, zajmowanego stanowiska pracy, nr telefonu na adres: bhp@up.poznan.pl

Prosimy o przybycie na instruktaż w wygodnym stroju np. spodnie i koszulka polo, ze względu na wykonywanie praktycznego ćwiczenia udzielania pierwszej pomocy przez każdego uczestnika szkolenia.

Zapisy organizuje Inspektorat BHP i OP, przypominając jednocześnie, że szkolenie z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej jest obowiązkowym (jednorazowym) instruktażem dla pracowników wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy przez kierowników lub wykonujących prace szczególnie niebezpieczne, lub prowadzących zajęcia ze studentami.

Ważne!

Osoby, które zgłoszą się na szkolenie proszone są o późniejszą obecność na zajęciach.            W przypadku zgłoszenia i nieprzybycia na zajęcia dezorganizuje to szkolenie dla pozostałych uczestników.

Sprawę prowadzi: st. spec ds. bhp mgr Bernadeta Bobak

 

Z poważaniem

Kierownik Inspektoratu BHP i OP

Robert Filas

WYDZIAŁY