Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Koncert charytatywny Ogrody Pegaza. Wachlarz wrażliwości | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Koncert charytatywny Ogrody Pegaza. Wachlarz wrażliwości

Rektor prof.  UAM dr hab. Andrzej Lesicki i Międzyuczelniany Komitet Obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego zapraszają  serdecznie na kolejny koncert z okazji jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego OGRODY PEGAZA. WACHLARZ WRAŻLIWOŚCI przygotowany przez Zakład Edukacji Artystycznej Wydziału Studiów Edukacyjnych, pod kierunkiem prof. UAM dr hab. Lidii Suchanek.

Koncert charytatywny Ogrody Pegaza. Wachlarz wrażliwości jest wydarzeniem o szerokim założeniu artystycznym włączonym w obchody Jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego. Odbędzie się 2 grudnia 2018 o godz. 19.00 w Auli UAM.

Wstęp wolny, wymagana rejestracja elektroniczna miejsc od dnia 14 listopada 2018 r. poprzez stronę: http://koncerty.amu.edu.pl

ZałącznikRozmiar
Image icon 181112_plakatA4 (5).jpg3.81 MB