Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Konkurs Minatura | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Konkurs Minatura

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Informuję, że Narodowe Centrum Nauki ogłosiło konkurs na projekty badawcze MINIATURA 2 
https://ncn.gov.pl/ogloszenia/konkursy/miniatura2

Wnioski do konkursu MINIATURA 2 z uwagi na charakter naboru ciągłego należy składać w okresie od 17 kwietnia do 31 grudnia 2018 roku.

 

W trosce o jakość składanych projektów, szczególnie pod względem spełniania wymogów formalnych proszę o konsultowanie wniosków i terminowe przekazywanie dokumentów do Działu Nauki.

 

Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą

prof. dr hab. inż. Krzysztof Szoszkiewicz

 

 

W Dziale Nauki należy złożyć:

  • 1 egzemplarz  wniosku o finansowanie projektu wraz z  podpisem kierownika jednostki, w której projekt będzie realizowany;
  • 1 egzemplarz poprawnie uzupełnionego oświadczenia o niewystępowaniu pomocy państwa wraz z kwestionariuszem.

 

Wniosek o finansowanie projektu badawczego w języku polskim wraz z wymaganymi załącznikami, należy złożyć w formie elektronicznej w systemie OSF (Obsługa Strumieni Finansowania) dostępnym na stronie www.osf.opi.org.pl po uzyskaniu akceptacji Działu Nauki.

 

Tabela zawierająca dane jednostki niezbędne do wypełnienia wniosku o finansowanie projektu badawczego dostępna jest  tutaj  (Pracownik – Repozytorium dokumentów –  Dział Nauki – Projekty badawcze – formularz danych jednostki).

 

ZałącznikRozmiar
PDF icon konkurs NCN Miniatrura 2.pdf73.27 KB

WYDZIAŁY