Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Konkursy "Mechanik na medal" i "Młody mechanik na medal" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Konkursy "Mechanik na medal" i "Młody mechanik na medal"

Na początku marca rozpocznie się rywalizacja w konkursach organizowanych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych: MECHANIK NA MEDAL oraz MŁODY MECHANIK NA MEDAL.

Rozwój branży i współpraca z placówkami edukacyjnymi jest jednym z głównych działań statutowych Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych, dlatego Izba od lat stara się rozwijać swoje projekty edukacyjne, a konkursy doskonale wypełniają te zadania.

Mechanicy już po raz VII będą rywalizować o miano najlepszego serwisanta maszyn i urządzeń rolniczych w konkursie MECHANIK NA MEDAL. Wyłonienie najlepszego mechanika to podstawowy cel konkursu. Ale organizatorowi przyświecają jeszcze inne cele jak: podkreślenie roli i znaczenia wykwalifikowanych pracowników w obsłudze technicznej maszyn rolniczych, stymulowanie wszechstronnego doskonalenia zawodowego mechaników serwisowych, czy wreszcie propagowanie usług serwisowych, jako ważnego obszaru działalności gospodarczej.

Konkurs tradycyjnie odbywać się będzie dwuetapowo. Mechanicy po wcześniejszej rejestracji na stronie www.mechaniknamedal.agroshow.pl, wypełniają testy online, a najlepsi z nich zmierzą się w finale praktycznym podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW w Bednarach.

Na laureatów oprócz promocji i prestiżu czekają cenne nagrody pieniężne.

Jak corocznie, do współpracy merytorycznej zaproszono Pana prof. dra hab. Czesława Rzeźnika z Instytutu Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.