Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility LAUREACI SESJI STUDENCKICH KÓŁ NAUKOWYCH UPP ODEBRALI NAGRODY | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

LAUREACI SESJI STUDENCKICH KÓŁ NAUKOWYCH UPP ODEBRALI NAGRODY

Prof. dr hab. Cezary Mądrzak, Prorektor ds. studiów oraz prof. dr hab. Roman Gornowicz, Prorektor ds. kadr i rozwoju uczelni 24 czerwca 2019 roku w Sali Senatu wręczyli nagrody dla laureatów tegorocznej Sesji Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Podczas Sesji, która odbyła się 22 maja w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym w Zielonce, zaprezentowano dorobek naukowy aż 20 z 25 działających na naszym Uniwersytecie studenckich kół naukowych. Wystąpienia studentów wykazały wysoki poziom ich wiedzy i duży wkład w samorozwój, wyrażający się między innymi czynną działalnością w kołach naukowych.

Więcej na temat tegorocznej Sesji Studenckich Kół Naukowych oraz jej laureatach przeczytać można TUTAJ.

Iwona Cieślik
Rzecznik prasowy UPP