Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility NA WTD ZBUDOWALI CHOINKI | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

NA WTD ZBUDOWALI CHOINKI

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Każdego roku czekamy na ten moment, kiedy ubrać będziemy mogli choinkę. To ona stanowi o klimacie naszego domu i charakterze przestrzeni. Ale świąteczna choinka, żeby być piękna wcale nie musi być tradycyjna, dowiedli tego studenci Wydziału Technologii Drewna UPP. 

Nietypowe drewniane choinki powstały w ramach ogłoszonego w październiku 2018 r. na Wydziale konkursu "Zbuduj choinkę WTD 2018".  Zadaniem postawionym studentom było wykonanie choinki o wysokości od 1,5 do 3 m z materiałów kojarzących się z kierunkami studiów prowadzonych na Wydziale, czyli przede wszystkim z drewna i materiałów drewnopochodnych. W terminie do 6 grudnia wpłynęło 7 zgłoszeń. Choinki, które podziwiać można w budynku Wydziału Technologii Drewna, zostały ocenione przez jury, składające się z wybranych studentów, doktorantów i pracowników Wydziału. Wręczenie nagród nastąpi na styczniowym posiedzeniu Rady Wydziału Technologii Drewna.

Do 7 stycznia trwa także głosowanie na facebookowym profilu Wydziału https://www.facebook.com/wtdpoznan/ . Każdy może oddać głoś na jego zdaniem najpiękniejszą choinkę.

 

Iwona Cieślik
Rzecznik prasowy UPP
 

 

WYDZIAŁY