Nagroda dla młodego naukowca

Dr Marcin Pszczoła (z Katedry Genetyki i Podstaw Hodowli Zwierząt) zdobył nagrodę 'Wageningen Academic Publisher Award' przyznawaną za najlepsze wystąpienie młodego naukowca.

Referat zatytułowany "Veryfying the existence of second litter syndrome in pigs" został wygłoszony podczas sesji "Innowative approaches to pig production and pig research" zorganizowanej w ramach jubileuszowego 70. Zjazdu Europejskiej Federacji Zootechnicznej  (70th Annual Meeting of the European Federation of Animal Science (EAAP 2019) w Gandawie (Belgia)  w dniach 26- 30 sierpnia 2019.

ZałącznikRozmiar
Image icon MarcinPszczoła-EAAP2.jpg4.18 MB