Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Nagrody dla laureatów sesji studenckich kół naukowych UPP | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Nagrody dla laureatów sesji studenckich kół naukowych UPP

Prof. dr hab. Cezary Mądrzak, Prorektor ds. studiów oraz prof. dr hab. Roman Gornowicz, Prorektor ds. kadr i rozwoju uczelni 14 czerwca br. w Sali Senatu wręczyli nagrody dla laureatów tegorocznej Sesji Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Sesja Studenckich Kół Naukowych, podczas której studenci zaprezentowali wyniki prac badawczych powstałych w ramach działalności studenckiego ruchu naukowego, odbyła się 22 maja w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym w Zielonce. Przedstawiany dorobek naukowy został oceniony bardzo pozytywnie, podkreślano wysoki poziom naukowy oraz staranność i niekonwencjonalność prezentacji.

Więcej na temat tegorocznej Sesji Studenckich Kół Naukowych oraz jej laureatach przeczytać można tutaj

Iwona Cieślik
Rzecznik prasowy UPP