Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Nasi studenci po raz piąty Akademickimi Mistrzami Wielkopolski w siatkówce plażowej | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Za nami Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w siatkówce plażowej. W kategorii męskiej wystąpiło aż dwadzieścia siedem drużyn. Zdecydowanymi faworytami imprezy byli Marcin Szczechowicz i Kamil Radzikowski z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, którzy bronili tytułu sprzed roku. I to właśnie oni po raz piąty z rzędu zostali Akademickimi Mistrzami Wielkopolski 2018. Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski zamknęły pięć dni Lotto Plaży Wolności Poznań 2018, poświęconych siatkówce plażowej.

Rzecznik prasowy UPP

Foto: www.poznan.pl