Noworoczne spotkanie z emerytowanymi pracownikami

W atmosferze wciąż świątecznej, w minioną sobotę odbyło się spotkanie noworoczne z emerytami i rencistami, pracownikami naszej uczelni.

Przybyłych na to spotkanie licznie zaproszonych gości powitał kolędami zespół Pieśni i Tańca „Łaniki” oraz Wielkopolski Klub Tańców Polskich.  JM Rektor złożył wszystkim zgromadzonym życzenia noworoczne - zdrowia, pomyślności oraz wielu szczęśliwych dni dających energię do działania. W swoim wystąpieniu Rektor podzielił się też najważniejszymi osiągnięciami uniwersytetu w minionym, 2017 roku, szczególnie podkreślając znaczące wyróżnienia, uzyskane stopnie naukowe, odznaczenia państwowe i resortowe, sukcesy naukowe, dydaktyczne i organizacyjne.

Najserdeczniejsze życzenia noworoczne złożyli także przybyłym na spotkanie gościom: Przewodnicząca Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność" – inż. Jadwiga Wojtasik oraz przedstawiciel Prezydium Rady Zakładowej ZNP -  dr hab. Mieczysław Grzelak.

Niezapomnianych wrażeń artystycznych przybyłym gościom dostarczyły występy Zespołu Pieśni i Tańca „Łaniki” i Wielkopolskiego Klubu Tańców Polskich stylizowane na bożonarodzeniową szopkę.

Dział Marketingu i Komunikacji UPP

Zapraszamy do obejrzenia zglęć w GALERII