Obchody 10-lecia istnienia Chóru Męskiego

W dniu 13 października 2018r. odbędzie się jubileusz 10-lecia istnienia Chóru Męskiego. Powstał on z inspiracji i pod patronatem prof. Stefana Stuligrosza, światowej sławy dyrygenta i kompozytora, twórcy Chóru Chłopięco-Męskiego Filharmonii Poznańskiej, znanego w świecie jako "Poznańskie Słowiki".

Koncertem Jubileuszowym uczczona zostanie rocznica założenia Chóru oraz 50-lecie pracy artystycznej dyrygenta, mgra Andrzeja Niedziałkowskiego.

JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu będzie uczestniczył w Komitecie Honorowym obchodów Jubileuszu.

Termin: 13 października 2018r.