Pożegnanie pracowników odchodzących na emeryturę

W Kolegium Rungego 21 września br.dbyło się uroczyste pożegnanie pracowników, którzy w bieżącym roku przechodzą na emeryturę.  W uroczystości uczestniczyli rektor, prorektor ds. studiów oraz dziekani wydziałów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Spotkanie poprowadził prof. dr hab. Jan Pikul, Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Powitał przybyłych i podziękował im za lata pracy na rzecz uniwersytetu. „Zdaję sobie sprawę z pewnej nostalgii dzisiejszej uroczystości, niemniej mam nadzieję, że wspólne spotkanie ma charakter radosny i pełen satysfakcji. – mówił Rektor UPP i podkreślił - Uczelnia pozostaje wobec Państwa z długiem wdzięczności za te wszystkie przepracowane lata  i możecie mieć pewność, że doceniamy ten czas przeżyty wśród społeczności Uniwersytetu Przyrodniczego.”  W trakcie ceremonii uczestnikom spotkania wręczono listy gratulacyjne z podziękowaniami oraz okolicznościowe upominki.

W bieżącym roku na emeryturę przechodzi 75 osób wśród nich 23 nauczycieli akademickich, w tym 9 profesorów tytularnych, 16 pracowników administracyjnych, 16 technicznych oraz 20 pracowników obsługi.

rzecznik prasowy UPP

Fot. Iwona Cieślik oraz Ewa Strycka.

Fot. Ewa StryckaFot. Ewa StryckaFot. Ewa StryckaFot. Ewa Strycka
Fot. Ewa StryckaFot. Ewa StryckaFot. Ewa Strycka