Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility PODZIĘKOWANIE DLA PRACOWNIKÓW ODCHODZĄCYCH NA EMERYTURĘ | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

PODZIĘKOWANIE DLA PRACOWNIKÓW ODCHODZĄCYCH NA EMERYTURĘ

Już tradycyjnie w ostatnim tygodniu września (27.09.2019) w Kolegium Rungego odbyło się uroczyste pożegnanie pracowników, którzy w bieżącym roku przechodzą na emeryturę W spotkaniu uczestniczyli rektor, prorektorzy oraz dziekani i prodziekani wydziałów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Uroczystość poprowadził prof. dr hab. Jan Pikul, Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Dziękując uczestnikom spotkania za wieloletnią pracę podkreślał ich wkład w rozwój uczelni i życzył, aby zawierane znajomości i przyjaźnie przetrwały, a czas zasłużonego odpoczynku mijał w zdrowiu na realizacji pasji. Pracownikom odchodzącymi na emeryturę wręczono listy gratulacyjne z podziękowaniami oraz okolicznościowe upominki.

Podczas spotkania osobom uhonorowanym przez Międzyuczelniany Komitet ds. Obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego Rektor UPP wręczył Medale 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego. Wśród nagrodzonych znaleźli się: prof. dr hab. Tomasz Jankowski, Barbara Kleszcz, prof. dr hab. Monika Kozłowska, prof. dr hab. Irena Małecka-Jankowiak, prof. dr hab. Jan Michniewicz oraz prof. dr hab. Barbara Politycka. Natomiast prof. dr hab. Edward Pospiech otrzymał Medal 100-lecia Akademickich Studiów Rolniczo-Leśnych.

W bieżącym roku na emeryturę przechodzi 65 osób wśród nich 25 nauczycieli akademickich, w tym 15 profesorów tytularnych, 12 pracowników administracyjnych, 20 technicznych oraz 8 pracowników obsługi.

Rzecznik prasowy UPP

Fot. A. Domaszewicz