#Poznań 2023. Porozmawiajmy o konkretach

Miasto Poznań zaprasza do udziału w spotkaniu "Młody Poznań" organizowanego w ramach cyklu "#Poznań 2023. Porozmawiajmy o konkretach". Już 22 marca o godz. 17 w przestrzeni restauracji "Dobra i Wino" przy ul. Za Bramką 1 w Poznaniu porozmawiamy na temat tego, co oznacza najlepsze miasto do życia dla młodych ludzi. W spotkaniu weźmie udział Zastępca Prezydenta Miasta, Pan Mariusz Wiśniewski. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja drogą mailową: rmwm@um.poznan.pl lub telefonicznie: 61 878 56 95.

Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w całym cyklu debat #Poznan2023
- 22 marca - Młody Poznań
- 12 kwietnia - Senioralny Poznań
- 14 maja - Zamieszkaj w Poznaniu
- 24 maja - Mobilny Poznań
- 12 czerwca - #Poznan2023

Więcej informacji na stronie www.