Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility REKRUTACJA NA WYJAZDY ERASMUS+ NA STUDIA DO AZERBEJDŻANU - TYLKO DLA STUDENTÓW WL | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Studentów studiów drugiego stopnia na Wydziale Leśnym zainteresowanych wyjazdami na studia w ramach  programu Erasmus+ MOBILNOŚĆ Z KRAJAMI PARTNERSKIMI (KA107) w roku akademickim 2017/2018 (tylko semestr letni) informujemy, że rejestracja on-line jest aktywna od 2 listopada do 30 listopada 2017.

Wyjazd  będzie realizowany w uczelni partnerskiej: Azerbaijan State Agricultural University (ASAU), Ganja, Azerbejdżan. Wyjeżdżający studenci otrzymają stypendium na wyjazd w wysokości 650 EUR na miesiąc oraz jednorazowo ryczałt na podróż w wysokości 360 EUR.

Formularz rejestracyjny dostępny tylko na stronie http://erasmusplus.up.poznan.pl/pl/form-rejestracyjny-kraje-partnerskie

Egzamin z języka angielskiego składający się z części pisemnej i ustnej  przeprowadza Studium Języków Obcych (SJO) na początku grudnia. Termin zostanie ustalony indywidualnie z zarejestrowanymi osobami.  Osoby znające język rosyjski mogą ubiegać się o wydanie przez SJO zaświadczenia o jego znajomości (z podaniem poziomu).

Joanna Pietrzak
Dział Współpracy z Zagranicą