Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Sukcesy studenta Michała Michlewicza z kierunku biologia WMWNZ | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Sukcesy studenta Michała Michlewicza z kierunku biologia WMWNZ

Student z Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach, wykonujący pracę magisterską pod kierunkiem prof. dr. hab. Piotra Tryjanowskiego w  Instytucie Zoologii,    u schyłku roku może poszczycić się dwoma prestiżowymi wyróżnieniami: otrzymał grant z Narodowego Centrum Nauki w konkursie PRELUDIUM oraz jednorazowe stypendium naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Z  Narodowego Centrum Nauki Michał Michlewicz w konkursie PRELUDIUM otrzymał grant na realizację  pracy badawczej dot. „Zbiorowiska dendrofilnych gatunków mrówek w gradiencie urbanizacyjnym”.

W rankingu na 12 zakwalifikowanych wniosków (42 wnioski w panelu)  Michał Michlewicz znalazł się na 4 pozycji.

Gratulacje!

Rzecznik prasowy UPP