Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility UPP uhonorowane statuetką Ignacego Jana Paderewskiego | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

UPP uhonorowane statuetką Ignacego Jana Paderewskiego

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu otrzymał statuetkę Ignacego Jana Paderewskiego z okazji z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Wyróżnienie przyznane zostało w podziękowaniu za wieloletnią współpracę na rzecz pracy organicznej w wymiarze patriotycznym i obywatelskim. Laureatami tej okolicznościowej statuetki są organizacje i osobistości najbardziej zasłużone i zaangażowane w budowę Pomnika Ignacego Jana Paderewskiego, odsłoniętego w maju 2015 roku w Poznaniu oraz wspierające kształtowanie i promowanie postaw patriotycznych i obywatelskich wśród Polaków, a w zwłaszcza wśród młodego pokolenia.  Nagrodę prof. dr. hab. Janowi Pikulowi, Rektorowi UPP wręczył w imieniu Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu dr Marian Król, Prezydent Towarzystwa.

Rzecznik prasowy UPP