Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wizyta delegacji z Angoli | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wizyta delegacji z Angoli

Dnia 26.03 br. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu gościł w swoich murach delegację z Angoli, w której składzie znajdowali się Jego Ekscelencja Domingos Culolo Ambasador Republiki Angoli w Warszawie, przedstawiciele samorządu prowincji Huila na czele z Gubernatorem João Marcelino Tyipinge, Orlando da Mata Rektor Uniwersytetu w Lubango, dyplomaci i biznesmeni.

Wydarzenie w uczelni zorganizował prof. dr hab. Krzysztof Szoszkiewicz, Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Podczas wizyty goście odwiedzili Wydział Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej, Pilotową Stację Biotechnologii, Wydział Technologii Drewna oraz Biocentrum. Ideą spotkania było zaprezentowanie programów kształcenia i badań naukowych prowadzonych na UPP.

 

Pobyt w Poznaniu został zorganizowany przez Biuro Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

 

Iwona Cieślik
Rzecznik prasowy UPP

Fot. I. Cieślik

WYDZIAŁY