Pracodawco – nowe możliwości w ramach współpracy z naszą Uczelnią

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Szanowni Pracodawcy, w ramach współpracy z naszą Uczelnią możecie Państwo skorzystać z następujących możliwości:

Po pierwsze -  POMOC W POSZUKIWANIU KANDYDATÓW NA PRAKTYKI, STAŻE I DO PRACY

Jako pracodawca możecie Państwo zarejestrować się na stronie internetowej Biura Karier: www.biurokarier.up.poznan.pl, gdzie po naszej akceptacji będziecie Państwo mogli samodzielnie zamieszczać oferty praktyk, staży i pracy. Realizujemy też obecnie projekt skierowany do studentów ostatnich lat i tworzymy specjalną bazę osób w nim uczestniczących, dzięki czemu możemy bezpośrednio docierać do konkretnych kandydatów.  

 

Po drugie – PROGRAMY STAŻOWE

Aby skorzystać z programu stażowego, należy wypełnić dokumenty zgłoszeniowe  zamieszczone na stronie naszej Uczelni: http://www1.up.poznan.pl/staze/. Klikając na nazwę interesującego Państwa Wydziału wyświetlą się wszystkie niezbędne informacje - w tym dokumenty do wypełnienia oraz dane kontaktowe.

 

Po trzecie – DOFINANSOWANIE DLA MENTORA

Możecie Państwo otrzymać 3-miesięczną refundację kosztów za tzw. mentoring (wdrożenie do pracy) świeżo zatrudnionego studenta/absolwenta naszej Uczelni. Mentoring realizowany jest w ramach projektu dla studentów ostatnich lat. Więcej informacji można uzyskać w uczelnianym Biurze Karier.

 

Po czwarte - WIZYTY STUDYJNE, PREZENTACJE, WYKŁADY

W ramach współpracy z Biurem Karier możecie też Państwo organizować wykłady i prezentacje na temat firmy na terenie Uczelni oraz organizować wizyty studyjne dla studentów w swojej firmie.

 

Po piąte – UDZIAŁ W TARGACH PRACY

Co roku organizujemy ogólnouczelniane Targi Pracy "UPoluj pracę", w których możecie Państwo wziąć udział - www.upolujprace.pl. O terminie informujemy na bieżąco.

 

UNIWERSYTET DLA PRACODAWCÓW
 ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY!
 JESTEŚMY OTWARCI NA PAŃSTWA PROPOZYCJE.