Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility X Ogółnopolski Piknik Ekologiczny Pobiedziska 2018 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

X Ogółnopolski Piknik Ekologiczny Pobiedziska 2018

To już X edycja wydarzenia organizowanego przez Urząd Miasta i Gminy w pobiedziskach, przy współudziale min. Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, Lasów Państwowych Nadleśnictwa Czerniejewo oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. To otwarta dla wszystkich, ogólnopolska impreza, podzcas której w niekonwencjonalny i atrakcyjny sposób uczestnicy poszerzają swoją wiedzę ekologiczną, a zdobyte doświadczenie przenosza do lokalnych programów edukacyjnych z zakresu ochrony środowiska.

Organizacja pikniku wpisuje się w Politykę Ekologiczną Państwa, zgodnie z którą jednym z głównych celów do osiagnięcia jest podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa w myśl zasady "myśl globalnie, działaj lokalnie".

PATRONAT NAUKOWY

Termin; 19 maja 2018r.