Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility XII EDYCJA TARGÓW PRACY NA UPP | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

XII EDYCJA TARGÓW PRACY NA UPP

Targi Pracy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyły się już po raz dwunasty. Wydarzenie zorganizowane 15 maja 2019 r. przez Biuro Karier UPP adresowane było do studentów i absolwentów, którzy poszukują atrakcyjnych propozycji staży i praktyk oraz ofert pracy, a dla pracodawców była to okazja do znalezienia wartościowych kandydatów.

W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 20 firm, które poszukują kandydatów i zaprezentowały jakie warunki stwarzają nowym pracownikom. Uczestnictwo w targach pracy uważane jest za jedno z najefektywniejszych form poszukiwania zatrudnienia. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z pracodawcami na nieformalnym gruncie kandydaci mają możliwość uzyskania informacji na temat wymagań stawianych na konkretnym stanowisku oraz poznania specyfiki pracy w firmie, co może być pomocne w procesie rekrutacyjnym.

Podczas Tragów skorzystać było można również z interesujących warsztatów z kompetencji miękkich, które tak cenione są na rynku pracy. A przy stoisku Biura Karier można było wykonać indywidualny bilans kompetencji zawodowych, skonsultować dokumenty aplikacyjne oraz porozmawiać z doradcami.  

 

Iwona Cieślik
Rzecznik prasowy UPP

WYDZIAŁY