Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zakwaterowanie doktorantów w DS Jurand w roku akad. 2018/19 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Zakwaterowanie doktorantów w DS Jurand w roku akad. 2018/19

UWAGA DOKTORANCI ! 30 czerwca 2018 r. upłynie termin składania wniosków  do Prorektora ds. Kadr i Rozwoju Uczelni o zakwaterowanie w Domu Studenckim Jurand  w roku akademickim 2018-19

Przypominamy, że mamy do rozdzielenia tylko 10 pokoi jednoosobowych przeznaczonych dla doktorantów od III r. studiów.

Podania skierowane do Prorektora ds. Kadr i Rozwoju Uczelni prof. dr. hab. Romana Gornowicza z zachowaniem drogi służbowej (zaopiniowane przez opiekuna naukowego/promotora i kierownika studiów doktoranckich) proszę składać w pokoju 306 Collegium Maximum. Pierwszeństwo w przyznaniu miejsca w DS przysługuje doktorantom spoza Poznania oraz osobom w trudnej sytuacji materialnej. Doktoranci od III r. mogą ubiegać się o zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, jednak ich liczba jest ograniczona.

Osoby obecnie zamieszkujące w DS, które chcą przedłużyć okres zamieszkania w akademiku również proszone są o złożenie wniosku. Opłaty za zakwaterowanie w domach studenckich reguluje zarządzenie Rektora nr 47/2016.