Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Program szkoleń dla pracowników/czek administracyjnych UPP | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Program szkoleń dla pracowników/czek administracyjnych UPP

OSTATNIE DNI REKRUTACJI DO PROGRAMU SZKOLEŃ DLA PRACOWNIKÓW/CZEK ADMINISTRACYJNYCH UPP

Z uwagi na duże zainteresowanie programem bezpłatnych szkoleń, zdecydowaliśmy się na przedłużenie terminu przyjmowania zgłoszeń. To już ostatnia szansa na zapisy! Na Państwa zgłoszenia czekamy do 16 września 2020 roku.

To już ostatnie dni rekrutacji do Programu rozwoju kadry administracyjnej i zarządczej UPP.

Wielu z Państwa ma wątpliwości czy może przystąpić do Programu, dlatego przedstawiamy wykaz jednostek UPP, których pracownicy oraz pracowniczki kwalifikują się do udziału w szkoleniach.
Są to w szczególności:

• Centrum Kultury Fizycznej,
  • Pracownicy administracyjni w poszczególnych katedrach wydziałów UPP,
  • Dziekanaty,
  • Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 16 września 2020 roku!

Aby zgłosić chęć udziału w Programie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny online (TUTAJ). Wypełnienie formularza nie zajmuje dłużej niż 5 minut!

Udział w Programie jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona

W Programie mogą wziąć udział pracownicy oraz pracowniczki kadry administracyjnej lub zarządczej, których staż pracy w UPP wynosi minimum 1 rok.

Tematyka szkoleń, realizowanych w trakcie Programu, związana jest z zakresem wykonywanych obowiązków na danym stanowisku. Dzięki temu szkolenia będą przestrzenią do konsultacji, okazją do wyjaśnienia wątpliwości, które pojawiają się podczas codziennej pracy.

Uczestnicy/czki Programu poszerzą wiedzę na temat m.in. obsługi klienta, podstaw prawnych finansowania oraz działalności uczelni wyższej, postępowań administracyjnych czy zamówień publicznych. Dodatkową propozycją jest także kurs językowy (j. angielski). Lista zaplanowanych szkoleń dostępna jest poniżej:

Lista szkoleń

Terminy przyjmowania zgłoszeń: 13.08.2020 r. – 16.09.2020 r.

Aby zgłosić chęć udziału w Programie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny online.

Przewodnik po Programie:

Więcej informacji na temat Programu:

Mając na uwadze sytuację epidemiczną w kraju wszystkie formy wsparcia zostaną zrealizowane w sposób pozwalający na zachowanie bezpieczeństwa.

Program jest realizowany w ramach trzech projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój:

• „Najlepsi z natury! Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego

w Poznaniu”,

• „Najlepsi z natury 2.0. Zintegrowany Programu Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego

w Poznaniu”,

• „Zintegrowany Program Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na rzecz